catwalk U.K. show • show of fame
catwalk showshow of fame
-RPG forum-
http://catwalk.canada-forum.net

Dopustite mi da vam predstavim novi RPG forum.
Dobrodošli u London,grad mode,grad glazbe.
Koji naporan put do traženja perfektnog foruma koji će vam osvojiti srce?Prošli ste sve. Niste pronašli ono radi čega ste zavoljeli neki forum.Radi dobog izgleda?Kategorija?Gdje sve to pronaći? Upoznavati se sa ostalima? Ovdje.
Oduvijek ste željeli posjetiti London,živjeti u njemu?Sada imate tu priliku.Prijavite se za lika i počnite studij mode ili glazbe.
Možete biti bilo tko.Od slavnih faca,do likova iz serija do izmišljenih.
Osim toga,na forumu imamo takmičenja,imamo vruće stolice,zabavu,a i RPG će vas osvojiti.Prošeći parkom,ili pak glavnom ulicom Londona.Posjetite Big Ben,i još pregršt toga.
Novi smo i svoji.Planiramo mnogo toga i pomozite nam realizirati to!Želimo vam ugodan boravak na forumu.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

1Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Volis/Ne volis? on Fri Dec 16, 2011 2:06 pm

VilleValo fan_

VilleValo fan_
"Fuck you, I won't do what you tell me!"
Volis/Ne volis? - Page 2 Rankovi
First topic message reminder :

....

Volis/Ne volis? - Page 2 1d3d10174199573Volis/Ne volis? - Page 2 C7cda8174199584
It's okay to be me.I'm mine at all.There so any power of the earth who can change me,except myself.Otherwise I probably couldn't be myself.I am who I am,you can like me or not,like I give a shit about that.One day I could be a hard metal lover,and next day daddy's little sweetheart.And you now why?Because it is me.If you may not like it,fuck off.But don't jugde if you don't know really me,just because of my past.
http://catwalk.forumotion.com

26Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 1:19 pm

Dulce Maria

Dulce Maria
Member
Member
ne volim :/
pismene zadatke iz srpskog? xD

Volis/Ne volis? - Page 2 1

27Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 1:43 pm

Snickers^^

Snickers^^
Member
Member
Daaa *O*

Same?

Volis/Ne volis? - Page 2 Tumblr_lqhavfovLx1qa9vqgo1_500_large

28Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 1:44 pm

VilleValo fan_

VilleValo fan_
nemam srpski,LOL.
same

Volis/Ne volis? - Page 2 1d3d10174199573Volis/Ne volis? - Page 2 C7cda8174199584
It's okay to be me.I'm mine at all.There so any power of the earth who can change me,except myself.Otherwise I probably couldn't be myself.I am who I am,you can like me or not,like I give a shit about that.One day I could be a hard metal lover,and next day daddy's little sweetheart.And you now why?Because it is me.If you may not like it,fuck off.But don't jugde if you don't know really me,just because of my past.

29Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 1:45 pm

Dulce Maria

Dulce Maria
Member
Member
nee
da li volis da pleses? xD

30Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 1:48 pm

VilleValo fan_

VilleValo fan_
onako
same

31Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 1:51 pm

Dulce Maria

Dulce Maria
Member
Member
Adrianna Lima wrote:onako
same

32Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 2:38 pm

Snickers^^

Snickers^^
Member
Member
Ne.

Same?

33Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 7:07 pm

Rus

Rus
Member
Member
ne

same?

U.K Visitor since 2003 Wink

34Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 7:08 pm

Snickers^^

Snickers^^
Member
Member
Ne.

Tople sendviče? (goo)

35Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 7:11 pm

Rus

Rus
Member
Member
Obozavam.

Same?

U.K Visitor since 2003 Wink

36Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Mon Dec 26, 2011 8:16 pm

VilleValo fan_

VilleValo fan_
volim
same

37Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Tue Dec 27, 2011 2:14 pm

Dulce Maria

Dulce Maria
Member
Member
volim
palacinke s nutelom i plazmom?

38Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Tue Dec 27, 2011 2:14 pm

Ed Westwick

Ed Westwick
Londonista
Londonista
OBOZAVAm..
PAlacinke sa nutellom i pudingom?

Volis/Ne volis? - Page 2 Nicole_wetVolis/Ne volis? - Page 2 Hold_your_breath Volis/Ne volis? - Page 2 Nicole_right_there
Volis/Ne volis? - Page 2 Dont_hold_your_breath
Matematika

39Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Tue Dec 27, 2011 2:24 pm

VilleValo fan_

VilleValo fan_
ne volim,LOL
same

40Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Tue Dec 27, 2011 2:25 pm

Dulce Maria

Dulce Maria
Member
Member
nisam probala :O !
same?

41Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Wed Dec 28, 2011 10:55 am

NinaDobrev.

NinaDobrev.
Member
Member
Također nisam probala.

Kinder max king? *_______________________*

• • •

Volis/Ne volis? - Page 2 Tvd1Volis/Ne volis? - Page 2 Tvd2Volis/Ne volis? - Page 2 Tvd3

D&E♥

42Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Wed Dec 28, 2011 1:46 pm

Snickers^^

Snickers^^
Member
Member
Aha :3

Same?

43Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Wed Dec 28, 2011 2:11 pm

Candice Accola

Candice Accola
Member
Member
ne volim :$

Čokoladnu tortu?

Volis/Ne volis? - Page 2 23rvfq9
Spoiler:

Volis/Ne volis? - Page 2 Tumblr_lvfh9jNAPe1r6kc40o1_500_large
Volis/Ne volis? - Page 2 Tumblr_lurmynN9kN1qcipa3o1_500_large

44Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Wed Dec 28, 2011 2:25 pm

VilleValo fan_

VilleValo fan_
volim
same

45Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Wed Dec 28, 2011 4:13 pm

NinaDobrev.

NinaDobrev.
Member
Member
ne.

čokolade *_*

• • •

Volis/Ne volis? - Page 2 Tvd1Volis/Ne volis? - Page 2 Tvd2Volis/Ne volis? - Page 2 Tvd3

D&E♥

46Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Thu Dec 29, 2011 6:43 pm

Dulce Maria

Dulce Maria
Member
Member
volim
bajadere?

47Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Thu Dec 29, 2011 7:38 pm

NinaDobrev.

NinaDobrev.
Member
Member
ne.. :S

samu sebe? XD

• • •

D&E♥

48Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Fri Dec 30, 2011 4:23 pm

♡Stana Katić♡

♡Stana Katić♡
Member
Member
Aham..Smile
Marchela??

49Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Fri Dec 30, 2011 8:46 pm

Adna Ivashkov Belikova

Adna Ivashkov Belikova
Moderator
Moderator
Volim
Isto?

Volis/Ne volis? - Page 2 Prasum10

50Volis/Ne volis? - Page 2 Empty Re: Volis/Ne volis? on Fri Dec 30, 2011 8:49 pm

Dulce Maria

Dulce Maria
Member
Member
ne volim
Novu godinu?

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next